Zet HLB Van Daal/DS eens echt in de schijnwerpers

Wil jij laten zien hoe gaaf, bijzonder of uniek HLB Van Daal/DS is? Stem dan op ons in de de verkiezing Club van het Jaar 2019! Naast de nationale titel maken we kans op een masterclass naar keuze van een expert, altijd erg leerzaam. Daarnaast krijgen we een professionele promotiefilm van onze club, altijd welkom in de zoektocht naar nieuwe sponsoren. Tot slot ktijgen we "eindelijk" eens de welverdiende aandacht van alle lokale, regionale en landelijke media. Wil jij, net als wij, HLB Van Daal/DS een keer echt in de schijwerpers zetten, stem dan op:Rabobank Club van het Jaar

Alle hulp is welkom, dus vraag ook familie, vrienden, buren of vage kennissen om op ons te stemmen. Alvast bedankt voor de moeite.

 

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website