hlb van daal ds logo 400px 1

Zaalwacht als CORONA Maatregel:

Samen maken we volleybal leuk in deze tijd.  Dit betekent dat wij allen verantwoordelijk zijn voor het reilen en zeilen van onze vereniging. Zeker in tijden waarin onze gezondheid in het geding kan komen, moeten wij gezamenlijk onze verantwoordelijkheid nemen. HLB Van Daal DS heeft, conform de voorschriften van de gemeente, maatregelen genomen om verspreiding van het coronavirus zo goed mogelijk te vermijden.

Er is echter één maatregel die wij als bestuur onmogelijk alleen kunnen uitvoeren. We vragen hiervoor jullie hulp om met een vertegenwoordiging van jullie team de zaalwacht in te vullen. Wat houdt dit in ? Je zorgt dat de bezoekers van de sporthal De Misse hun naam en telefoonnummer noteren en je bent een aanspreekpunt als bezoekers vragen hebben over de door onze vereniging genomen corona-maatregelen. Verder zorg je ervoor dat bij de wisseling van teams na afloop en aanvang van de wedstrijd soepel verloopt, de kleedkamers niet worden gebruikt en er geen toeschouwers op de tribune plaats nemen. Je bent herkenbaar aan een geel hesje en het is zeker niet de bedoeling dat je “politieagent” speelt. Mocht er een vraag komen waar je geen antwoord op hebt, dan kan deze genoteerd worden en wordt later het antwoord wel gegeven.

Wat betekent dit voor jullie team?

  • De teams verzorgen op vrijdag of zaterdag een dienst van ca. vier uur.
  • Op vrijdag hebben we 2 personen nodig, op zaterdag 6 personen (3 diensten van 4 uur), ervan uitgaande dat alle diensten door twee personen gedraaid worden.
  • Dit betekent dat we 4 teams per weekend inschakelen. Totaal worden 12 teams aangewezen om deze taak te vervullen. Dit betekent dus dat een team om de ca. 6 wekenaan de beurt is. Omdat we nu inschatten dat 2 personen voldoende zal zijn, lijkt ons dit alleszins een redelijke belasting.
  • Ieder team geeft uiterlijk op woensdagvia mailadres (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)  de namen, telefoonnummer door van degenen die de dienst names het ingedeelde team draaien.
  • In bijgaand schema zie je wanneer jullie team als zaalwacht is ingedeeld.

 Indien er vragen zijn dan kan men terecht bij Lisette Claerhoudt, telefoon 06 23 49 71 27

 “Samen krijgen we corona eronder”

 Alvast hartelijk dank namens de hele vereniging voor jullie medewerking.

 Namens het bestuur,

Lisette Claerhoudt

 

vrijdag

18.15-22.30 uur

 

Zaterdag blok 2

14.00 - 18.00 uur

 

Dames 2

   

Heren 1

 

Dames 6

   

Dames Master

 

Heren 2

   

Dames 4

         

Zaterdag blok 1

10.00-14.00 uur

 

Zaterdag blok 3

18.00-22.30 uur

 

Heren 3

   

Heren Recreanten

 

Dames 1

   

Dames 7

 

Dames 3

   

Heren 4

         
         

vrijdag 25-9

Dames 2

     

zaterdag 26-9 blok 1

Heren 3

     

zaterdag 26-9 blok 2

Heren 1

     

zaterdag 26-9 blok 3

Heren Recreanten

     
         

vrijdag 9-10

Dames 6

     

zaterdag 10-10 blok 1

Dames 1

     

zaterdag 10-10 blok 2

Dames Master

     

zaterdag 10-10 blok 3

Dames 7

     
         

vrijdag 16-10

Heren 2

     

zaterdag 17-10 blok 2

Dames 4

     
         

vrijdag 30-10

Dames 2

     

zaterdag 31-10 blok 1

Dames 3

     

zaterdag 31-10 blok 3

Heren 4

     
         
         

vrijdag 6-11

Dames 6

     

zaterdag 7-11 blok 1

Heren 3

     

zaterdag 7-11 blok 2

Heren 1

     

zaterdag 7-11 blok 3

Heren Recreanten

     
         

vrijdag 20-11

Heren 2

     

zaterdag 21-11 blok 1

Dames 1

     

zaterdag 21-11 blok 2

Dames Master

     

zaterdag 21-11 blok 3

Dames 7

     
         

vrijdag 11-12

Dames 2

     

zaerdag 12-12 blok 1

Dames 3

     

zaterdag 12-12 blok 2

Dames 4

     

zaterdag 12-12 blok 3

Heren 4

     

 

Tags: Jeugd

Nieuwsartikelen van HLB/DS

Sponsoren

Voor ambitie op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website