Betrokken
Weten wat er speelt in je club

Bestuur presenteert Beleidsplan 2017-22

Naar aanleiding van de enquete onder onze leden en feedback die we via vele andere kanalen uit onze club verzameld hebben, en verder met twee heide-sessies voor het bestuur onder begeleiding van een professionele coach, hebben we afgelopen maanden een beleidsplan opgesteld voor de komende vijf seizoenen: 2017-2022. Als bestuur denken we dat we met dit beleidsplan op een goede wijze, en met alle leden en vrijwilligers van onze fantastische volleybalvereniging, de club zullen kunnen besturen en om onze korte- en lange termijn doelen te behalen.

Beleidsplan voor 2017 - 2022:

pdfHLB_Van_Daal-DS_beleidsplan_2017-2022_.pdf(388 KB)

Banner VVvhJ 600x120px

Business
Sterke relaties met ondernemingen

Voor ambitieus op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website