Vacature Manager Heren 1

Binnen een ambitieuze vereniging als HLB Van Daal/DS, die als doel heeft gesteld om met behoud van de eigen identiteit de vaandelteams zo hoog mogelijk te laten spelen, is het van groot belang dat de organisatie rondom de vaandelteams optimaal is. Omdat hier meer bij komt kijken als bij de reguliere teams is het wenselijk dat niet alle taken bij de trainer, coach of aanvoerder komen te liggen. Om ervoor te zorgen dat zij zich kunnen focussen op alle volleybal technische zaken heeft het de voorkeur dat de vaandelteams ook een manager hebben die zich verantwoordelijk voelt voor een deel van de organisatie rondom het team. De managers functie is binnen onze vereniging een vrijwilligers-functie.

Taken manager HLB Van Daal/DS Heren 1

  • Te fungeren als aanspreekpunt voor de NeVoBo;
  • Ervoor zorg te dragen dat relevante mails tijdig en op juiste wijze binnen de vereniging worden uitgezet en erop toezien dat hier indien nodig op wordt gereageerd;
  • Het beschikbaar gestelde budget vanuit de vereniging te beheren en aan het einde van het seizoen de uitgaven te verantwoorden bij de penningmeester;
  • Te fungeren als aanspreekpunt voor alle direct betrokken personen bij Heren 1 (spelers, trainers, coaches) en als schakel te functioneren tussen Heren 1 en het bestuur en haar ondersteunende commissies;
  • Een vertrouwenspersoon te zijn voor de alle bij Heren 1 betrokken personen (spelers, trainers, coaches) en instaat te zijn om te kunnen handelen indien er problemen zijn tussen personen onderling e/o derden;
  • Verdere invulling van de functie is aan de manager zelf om, in overleg met de coach en aanvoerder, te bepalen.

Om deze functie op de juiste manier te kunnen bekleden dient de manager over een goed ontwikkeld organisatietalent te beschikken. Tevens is het van groot belang dat deze persoon betrouwbaar is, zich integer opstelt en te alle tijden in het belang van de club en het team handelt.
Lijkt deze functie jou wel iets en wil jij op deze manier een steentje bijdrage aan de verdere ontwikkeling van HLB Van Daal/DS als vereniging en Heren 1 als team in het bijzonder dan het verzoek hierover contact op te nemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Hij zal je in contact brengen met de betrokken personen binnen Heren 1 om hier eens over van gedachte te wisselen en te bespreken hoe jij deze functie wilt invullen. 

Business
Sterke relaties met ondernemingen

Voor ambitieus op hoog niveau volleyballen zijn goede relaties met ondernemingen gezellig, nuttig en simpelweg noodzakelijk voor onze club. Allen dankjewel!

Offcanvas Search

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Volg ons

Volg HLB Van Daal/DS op je smartphone.

Login / Logout

Redactie Website